Menu
Your Cart
Web' e Özel İndirimlerle Orizzonte Mobilya websitesi Yayında...

Hakkımızda


1970 yılında kurulan Ufuk Mobilya ( Orizzonte ) sektöründe yaptığı farklı yatırımlar, benimsediği kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle kısa sürede sektörde öncü firmalar arasındaki yerini almayı başarmıştır.

Orizzonte Mobilya olarak her zaman yenilikçi bir düşünce ile sektöre yön vererek müşterilerimizin istek ve hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz. Bu misyon kapsamında her zaman teknolojiden, bilimden, sanattan, moda akımlarından ve modern tasarımlardan faydalanarak üretimlerimizi ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz.


Sektörde en deneyimli firmalar kategorisinde öncü olan firmamız, kaliteli, modern, fonksiyonel ve en güncel trendleri siz değerli müşterilerine sunmayı ilke olarak benimsemiştir.
Değişen ve yenilenen mağazacalık anlayışıyla Türkiye'nin 81 ili ve Avrupa'nın çeşitli ülkelerin deki müşterilerimizle en önemli ilkemiz olan mutlu müşteri halkasını genişleterek büyütmek hedefini sürdürüyoruz. Çünkü çok iyi biliyoruz ki mutlu müşteri mutlu mağazalar demektir. 
 

orizzontemobilya.com özel fırsatlardan ve güncel kampanyalardan haberiniz olsun ister misiniz?Gizlilik Politikası